Založ si blog

Tip dovolenky ktorý sa stáva hitom !

Keď pred 9 rokmi prišla do našej cestovnej kancelárii PAXTOUR Slovakia partia tenisových nadšencov, aby sme im pripravili

ponuku na dovolenku pri mori v Slovinsku s usporiadaním malého tenisového turnaja amatérov – netušili sme, že o 9 rokov sa vypracujeme na najväčšieho predajcu tejto destinácie na Slovensku.  Na prvom ročníku sa zúčastnilo 36 ľudí, ktorí boli v prvom rade nadšení z prostredia, kvality ubytovania, vzdialenosti z domova a hlavne možnosťami ponúkaných športových aktivít. Na ďalší rok nás už bolo 76 a tak sme vytvorili dva termíny na dve rôzne akcie. Júlový termín využívajúc dni pracovného voľna je zameraný okrem relaxu pri mori na 3 dňový tenisový turnaj amatérov –pre mužov i ženy. Ďalším veľkým ťahákom sú cvičenia jogy s charizmatickým Fredym Ayisim, ale tiež aj bootcamp s cvičiteľmi z Tréningovej Akadémie Miletička. Rodičia s malými deťmi privítali kurzy plávania ich ratolestí s inštruktorkami z Aqua baby Mobik. Do začiatku tejto akcie zostávajú ešte 2 týždne a máme prihlásených 175 účastníkov.

 

Na augustový termín  rovnako využitím dní pracovného voľna budú zasa hlavným ťahákom fitness cvičenia s populárnou Luckou Medekovou, veľká zábava čaká všetkých pri amatérskom bechavolejbalovom turnaji miešaných družstiev – pri ktorom fandí celá pláž a víťazné družstvo z finančnej odmeny platí pivo všetkých účastníkom turnaja. Tohtoročnou novinkou bude účasť cvičiteliek z Baby Balance, ktoré povedú spoločné cvičenia mamičiek a detí zamerané na zdravý pohyb, tvorivé hranie a jemnú motoriku detí. Taktiež skvelým oživením budú možnosti cyklovýletov pre nenáročných do blízkeho Koperu či Izoly alebo chorvátskeho Umagu…no tí zdatnejší sa určite radi pozrú aj do Talianska na zámok Miramar alebo do Terstu. Hotel disponuje požičovňou kvalitných bicyklov a tak netreba si robiť starosti s dovozom.

Každým rokom evidujeme zvýšený záujem o tento typ aktívnej dovolenky. Ľudia už nechcú len ležať a opekať sa pri mori, chcú niečo viac k tomu.  Sme naozaj potešení, že práve naše športové aktivity pri tomto pobyte dali tú pravú „čerešničku“ k tomu, aby si  každý prišiel na svoje. Preto s nami do Portorože cestujú celé rodiny aj so starými rodičmi, ktorí v pohode zvládnu 5 hodín jazdy autom z Bratislavy do Portorože  a potom ich už čaká len skvelý morský vzduch, výborná strava či zdravotné prechádzky do nádherného Piranu. No a večer sa zasa môžu venovať vnúčatám, aby si mladí mohli užiť atmosféru bohémskeho „Monte Carla východu“ ako s obľubou nazývajú mesto Portorož. Ďalšou výhodou je, že toto miesto je priam vyvolené pre rodiny s malými deťmi. Hotel disponuje okrem vonkajších aj vnútornými bazénmi s vyhrievanou morskou vodou s tobogánom, šmykľavkami s priechodom priamo na pláž k moru. Vonku je k dispozícii aj trávnatá pláž so slnečníkmi a lehátkami, s detským ihriskom s trampolínou a na konci pláže je možnosť aj pozvoľného vstupu do mora pre malé deti. Večerné animačné programy pre deti i dospelých sú už samozrejmosťou. Tí, ktorí radi poznávajú určite neodmietnu lodné výlety do Izoly a Koperu, alebo aj celodenný výlet loďou do neďalekých Benátok.

A to sú len tie hlavné postrehy,  prečo každoročne prostredníctvom našej cestovnej kancelárii PAXTOUR Slovakia trávi svoju dovolenku pri mori v Slovinsku okolo 500 klientov a každým rokom ich pribúda…

Slovinsko je nádherná krajina, naozaj sa oplatí ho navštíviť. Už len cesta k moru popri malebnom Maribore,  Ľubľani  či Postojnej Jame alebo pri ceste späť zástavka pri jazere Bled pod Julskými Alpami je viac ako zážitkom. Ak sa nebudete ponáhľať a navštívite po  ceste aj tieto miesta, Váš dojem z dovolenky sa ešte znásobí. Takže ak ešte nemáte plán kde strávite tohtoročnú dovolenku – tu je náš tip – nad ktorým sa môžete minimálne zamyslieť .

Pravdaže na našej webovej stránke www.paxtour.sk sa môžete dozvedieť o našej ponuke podstatne viac. Dozviete sa, že okrem 250 poznávacích zájazdov, ponúkame tiež transfery na letiská za veľmi prijateľné ceny, požičiavame 8 miestne mikrobusy, vybavujeme ubytovanie pre individuálnych klientov v rôznych svetových metropolách.

Proste je naozaj čas, aby sme sa navzájom spoznali. Už teraz sa tešíme na Vaše dotazy.

 

Veľká cesta Balkánom – novinka ktorá zaujala !

08.08.2019

Keď sa povie Balkán, každý si predstaví nebezpečných albáncov či srbov kšeftujúcich po uliciach Bratislavy spred 30 rokov. Potom prišiel konflikt na Balkáne a my sme k tejto časti sveta stratili viac »

Na bolesti chrbta máme recept!

02.08.2019

S bolesťou chrbta má skúsenosť až 80 percent populácie! Takže sú na mieste Vaše otázky. Prečo ma bolí chrbát? Ako mám riešiť bolesti chrbta a krížov? Prečo sa bolesť vracia? A práve viac »

Ako si vybrať ten správny zájazd?

26.07.2019

Každým rokom rapídne stúpa počet klientov, ktorí chcú aj počas letných mesiacov spoznávať krajiny, mestá, prírodu okolo nás i po celej Európe. Aj keď je počasie v júli i auguste hlavne viac »

izrael palestína útok nôž jordán miesto činu

Dvaja ľudia boli vážne zranení po útoku nožom na ulici v Prahe, podozrivého má polícia

24.08.2019 09:52

Ťažko zranenými osobami boli podľa dostupných informácií postarší muž a postaršia žena.

počasie teplo leto

Leto sa rozlúči grandióznym finále

24.08.2019 09:00

Už len týždeň a začne sa nový školský rok. Koniec prázdnin bude naozaj teplý, miestami až horúci, s občasnými búrkami.

balistická raketa

Trump po severokórejskom balistickom teste: S KĽDR máme naozaj dobré vzťahy

24.08.2019 08:31

"Kim Čong-un bol doposiaľ voči mne celkom úprimný," citovala Trumpa agentúra Reuters.

franúzsko, summit G7

Trump sa bude na G7 krotiť. Alebo skúsi kúpiť Eiffelovku

24.08.2019 08:00

Emmanul Macron robil všetko preto, aby summit krajín G7 pod jeho vedením v mestečku Biarritz nedopadol ako katastrofa

paxtour

Spoznávajte svet z tej lepšej stránky

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 10172x
Priemerná čítanosť článkov: 1130x

Autor blogu

Kategórie